شناسه : 945
يكشنبه 11 خرداد 1399 ساعت 11:46 2020-5-31 11:46:39

    در تداوم همکاری فیمابین کانون و مرکز شوراهای حل اختلاف کشور، صبح امروز جلسه‌ای در آن مرکز تشکیل گردید. به گزارش روابط عمومی کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی، در این جلسه که در محل دفتر رییس محترم مرکز شوراهای حل اختلاف کشور و با حضور جناب آقای دکتر دشتی اردکانی رییس هیأت مدیره کانون، حسن روحانی نیا مدیر عامل کانون و محمدی مدیر کل برنامه ریزی آن مرکز تشکیل شد، بر توسعه‌ی همکاری‌های فیمابین تأکید گردید.

روحانی نیا با بیان اینکه حمایت و پشتیبانی تجهیزاتی از شوراهای حل اختلاف همواره مد نظر کانون بوده است، آمادگی کانون جهت در اختیار گذاردن تعداد 500 دستگاه سیستم رایانه‌ای پیشرفته‌ی ALL IN ONE  را مطرح و خواستار ارائه‌ی برنامه‌ی توزیع از سوی مرکز گردید. همچنین دشتی اردکانی، اتصال الکترونیک واحدهای شوراهای حل اختلاف و دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در سراسر کشور از طریق راه اندازی این رایانه‌ها را گام قابل توجهی در تسریع و دقت بیشتر در ارائه‌ی خدمات به مردم و همچنین توسعه‌ی کسب و کار دفاتر دانست. حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای مظفری در این نشست مراتب قدردانی خود از اهتمام کانون به تجهیز شوراها و پشتیبانی  تجهیزات از سوی کانون را بیان و ابراز امیدواری نمود ان‌شاءالله امکان اتصال تمامی واحدهای شورای حل اختلاف سراسر کشور به دفاتر و ورود آن واحدها به چرخه‌ی خدمات الکترونیک قضایی به زودی فراهم گردد.

گفتنی است براساس اعلام آمادگی کانون، یکهزار و پانصد دستگاه دیگر از رایانه‌های موردنظر، مسیر آماده سازی را طی می نماید و به این ترتیب و در صورت تحویل به موقع آنها، حدود نیمی از شوراهای حل اختلاف فاقد تجهیزات رایانه‌‌ای در کشور، توسط کانون مجهز به رایانه شده و به چرخه‌ی خدمات الکترونیک قضایی اضافه می شوند.