شناسه : 914
شنبه 23 فروردين 1399 ساعت 14:25 2020-4-11 14:25:18

مدیران محترم دفاتر خدمات الکترونیک قضایی

 

موضوع: سامانه­ ی نوبت دهی الکترونیک دفاتر خدمات الکترونیک قضایی

 

با اهدای سلام و تحیات                             

 در اجرای منویات ریاست محترم قوه ­ی قضاییه در خصوص تسهیل در دسترسی آحاد افراد جامعه به خدماتی که از سوی نظام قضایی کشور ارائه می گردد و همچنین تدابیر ریاست محترم مرکز آمار و فناوری اطلاعات در راستای کاهش زمان حضور افراد در دفاتر خدمات الکترونیک و افزایش ضریب نفوذ بهره ­مندی از امکانات فضای مجازی، بدینوسیله اعلام می­دارد از روز شنبه مورخ 1399/1/23 «سامانه­ ی نوبت دهی الکترونیک دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» فعال خواهد گردید. در این خصوص موارد ذیل قابل ذکر است:

  • آدرس سامانه kdke.ir (سایت کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی) می­باشد و دسترسی جداگانه برای آحاد مردم و همچنین مدیران محترم پیش­ بینی شده است.
  • در همین سایت راهنمای بهره ­مندی از سامانه نیز پیش­ بینی شده است.
  • نظر به اینکه اجابت هر یک از انواع خواسته ­های مراجعین، ممکن است زمان متفاوتی را به خود در دفتر اختصاص دهد، پیش­ بینی لازم در سامانه به عمل آمده تا هر یک از متقاضیان از میان دسته بندی کلی موضوعات، خواسته ­ی خود را انتخاب و بدین ترتیب برای مدیر دفتر امکان مدیریت اوقات میسر خواهد بود.
  • مدیران محترم موظفند به نحوی تدبیر نمایند که هم برای کسانی که از طریق سامانه وقت گرفته­ اند و هم کسانی که بدون وقت قبلی به دفتر مراجعه نموده اند، امکان بهره ­مندی کافی از خدمات دفتر میسر بوده و امور به نحو منطقی تمشیت گردد.
  • هرگونه سؤال احتمالی در خصوص کارکرد سامانه نوبت دهی از طریق سامانه ­ی پیرنگ به کانون منعکس گردد.

 

حسن روحانی نیا

مدیر عامل


http://nobat.kdke.ir

 

راهنمای استفاده کاربران از سایت نوبت دهی

راهنمای استفاده مدیران  از سایت نوبت دهی

 

***اطلاعیه در خصوص ضرورت نصب سامانه نوبت دهی ***