شناسه : 902
جمعه 13 دى 1398 ساعت 16:49 2020-1-3 16:49:13
در پی شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی، حسن روحانی نیا مدیر عامل کانون  دفاتر خدمات الکترونیک قضایی پیام تسلیتی صادر کرد.
در پی شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی، حسن روحانی نیا مدیر عامل کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش  روابط عمومی کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی،در پی شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی، حسن روحانی نیا مدیر عامل کانون خدمات الکترونیک قضایی پیام تسلیتی صادر نمودند.
متن این پیام بدین شرح است:
بسم رب الشهدا والصديقين
مِنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ ۖ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ يَنْتَظِرُ ۖ وَمَا بَدَّلُوا  تبدیلا
سلام و درود خدا بر مجاهد کبیر و شهید بی بدیل حاج قاسم سلیمانی که روح بلندش بامداد امروز پس از بیش از چهل سال پرواز در آسمان مجاهدت و همت و شجاعت و صلابت، عزم پیوستن به یاران شهیدش نمود و ملتی را داغدار هجرتش کرد.
 شهادت سپهبد قاسم سلیمانی که به حق هم سرباز ولایت بود و هم فرزند ملت از ساعات نخستین انتشار خبر، صحنه های بی‌نظیری را رقم زده است.
از یک سو  دشمن غدار و ارباب استکبار را می‌بينيم که با تمام هيمنه ی  پوشالیش ، این بار بی نقاب و آشکار به میدان نبرد آمده است و از سویی دیگر ، امام استوار امت و ملت وفادار امام را كه داغدار  از هجران تلخ آن مجاهد شهید، اما در اوج پایمردی ، همدلی و همت خونخواه قطره‌قطره ی وجود پاک سردار شهید مان ، ایستاده اند؛  و در این میان،  شهید عزیزمان که سرمست از وصال يار ، لبخند زنان به سوی حضرت دوست می شتابد....
حقیقت آن است که ملت ایران نه فقط یک سردار ملبس به لباس نظامی ، که الگوی رشادت و ایثار و  پدر مهربان فرزندان شهیدان مدافع حرم و  فرمانده رشید مقاومت اسلامی در منطقه و در یک کلام ، یار و همراه دولت و ملت را از دست داده است.
اینجانب ، از سوی خود و اعضای محترم هیئت مدیره کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی ، شهادت آن شهید سعید را به محضر رهبر معظم انقلاب و ملت شریف ایران ، خاصه خانواده بزرگ و گرامی دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در سراسر کشور که خود غالباً از ایثارگران عزیز انقلاب اسلامی می‌باشند تبریک و تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای شهید سعیدمان، مجالست و موانست با حضرت سیدالشهدا (ع) را مسئلت می نمایم.
حسن روحانی نیا
مدیرعامل کانون  دفاترخدمات الکترونیک قضایی