شناسه : 844
چهارشنبه 17 مهر 1398 ساعت 11:25 2019-10-9 11:25:14
«ایجاد دفاتر خدمات الکترونیک قضایی و توسعه فناوری، تأثیر مهمی در کارآمدی قوه قضاییه و رضایتمندی ملت شریف ایران داشته است.»
«ایجاد دفاتر خدمات الکترونیک قضایی و توسعه فناوری، تأثیر مهمی در کارآمدی قوه قضاییه و رضایتمندی ملت شریف ایران داشته است.»

دیدار حضرت حجت الاسلام والمسلمین حکمتعلی مظفری معاون رییس قوه قضاییه و رییس مرکز امور شوراهای حل اختلاف با اعضای هیأت مدیره کانون در فضایی گرم و صمیمی با حضور میهمان ویژه خود برگزار شد.

این جلسه با هدف شناسایی ابعاد جدید همکاری های مشترک و با محوریت توسعه خدمات الکترونیک قضایی در بستر دفاتر تشکیل شد.

در ابتدای این نشست رییس مرکز امور شوراهای حل اختلاف با تشکر از زحمات کانون در تجهیز شوراهای حل اختلاف در قالب تامین سیستم های رایانه ای و کمک هایی که تاکنون به دادگستری ها و شوراها شده است، بر توسعه فناوری در دستگاه قضا و توفیق نظارت بیشتر بر حوزه عملکرد شوراها تأکید و آن را نشانه آشکاری برای رسیدن به آینده ای پویا دانست.

در این نشست که سایر اعضای هیات مدیره کانون مشتمل بر آقایان: دکتر محسن محدث، دکتر دشتی اردکانی، مجید بشیری، محمدرضا سلطانی، دکتر علی اصغر تدین و حسن روحانی نیا حضور داشتند، دشتی اردکانی با ابراز خیر مقدم به جناب آقای مظفری خلاصه ای از سوابق ارائه خدمات از سوی دفاتر را ارائه نمودند. سایر اعضای جلسه نیز نقطه نظرات مرتبط در حوزه مورد بحث را ابراز داشتند.

مدیر عامل کانون، حسن روحانی نیا ضمن معرفی کامل و بیان ظرفیت های کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی و تبادل نظر پیرامون فرصت های فناورانه موجود، به بیان فرصت ها، تهدیدها و تجربیات بدست آمده طی این سال ها و بازتاب اثر بخش عملکرد دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در تکریم ارباب رجوع و تحقق عدالت قضایی در سراسر کشور پرداخت.

حضرت حجت الاسلام و المسلمین حکمتعلی مظفری همچنین در پایان این دیدار و نشست تعاملی با عنایت به حوزه ابلاغ های الکترونیکی گفت:  انقلاب بزرگی در دستگاه قضایی هم اینک به برکت دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در کشور ایجاد شده است که وجود دفاتر در این اقدام توانسته است گام بزرگی در حفظ حقوق مردم و جلوگیری از مفاسد احتمالی، تبانی های پنهانی و جلوگیری از تخلفات اداری بردارد.

کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی

روابط عمومی

 

آلبوم تصاویر