شناسه : 838
سه شنبه 2 مهر 1398 ساعت 11:59 2019-9-24 11:59:47

 

عصر امروز مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل کانون با حضور حجت‌الاسلام و المسلمين جناب  آقاي دكتر حميد شهرياري، اعضای هیأت مدیره کانون، سرپرست اداره کل مرکز آمار و فناوری اطلاعات و کارکنان کانون در دفتر مرکزی برگزارشد.

طی حکمی دکتر شهریاری معاون محترم قوه قضاييه و رييس مركز آمار و فناوري اطلاعات، آقای حسن روحانی نیا را به عنوان مدیر عامل کانون منصوب و از خدمات ارزنده و کارآمد آقای علی اصغر هدایتی تقدیر و تشکر بعمل آوردند.

معاون محترم قوه قضاییه و رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات در بخشی از سخنان خود بر اصل خدمت همه جانبه و تمام عیار کانون و دفاتر خدمات الکترونیک قضایی به مردم اشاره و بر تعامل پیوسته و سازنده کانون با دادگستری ها، دفاتر و مردم برای بقای خود و دوام خدمتی تأکید کردند.

در این مراسم علی اصغر هدایتی با ارایه گزارش کار و بیان عملکرد کانون در مدت زمان مدیریت خود از تلاش، همدلی و همراهی بی دریغ همکارانشان در کانون قدردانی کرد.

همچنین حسن روحانی نیا مدیر عامل جدید کانون بر کار و همت مضاعف کارکنان کانون و بهره گیری از توان حداکثری و تمامی ظرفیت های موجود در تولید نظام یکپارچه خدمتی متناسب با مأموریت دفاتر خدمات الکترونیک خبر داد.

در پایان این مراسم دکتر شهریاری آقای محمدرضا سلطانی را طی حکمی به عنوان عضو جدید هیأت مدیره منصوب کردند.

آلبوم تصاویر