شناسه : 833
يكشنبه 3 شهريور 1398 ساعت 16:47 2019-8-25 16:47:13

 

سرپرست شرکت توسعه مجتمع های ایستگاهی مترو از کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی بازدید کرد.

مصطفی سفندارمذ با هیات همراه در دیداری رسمی با مدیر عامل کانون (علی اصغر هدایتی) دیدار کرد.

این نشست با موضوع بررسی استقرار پایگاه خدمات الکترونیک قضایی در ایستگاه های مترو و با شعار« هر ایستگاه مترو، یک پایگاه خدمات الکترونیک»، انجام شد.

مصطفی سفندارمذ با تأکید بر گسترش خدمات الکترونیک در کشور بر ضرورت ارائه خدمات آسان در ایستگاه های پرتردد مترو کلان شهر تهران، برای صرفه جویی در وقت و زمان شهروندان تصریح کرد. او گفت: « به منظور کاهش آلودگی هوا و مدیریت ترافیک، اصل توسعه مبتنی بر حمل و نقل عمومی، همواره سر لوحه برنامه ریزی از سوی مسئولان در اولویت برنامه ریزی شهری می باشد. از این رو ایستگاه های مترو به عنوان یکی از بزرگ ترین کریدورهای حرکتی مردم، همواره ظرفیت استقرار خدمات عمومی از جمله الکترونیک قضایی را دارد.»

علی اصغر هدایتی نیز از حسن توجه به ارایه خدمات الکترونیک قضایی در ایستگاه های مترو با توجه به حجم مسافران عبوری و گستردگی آنها در جغرافیای شهری تشکر و ابراز خرسندی نمود.

مدیر عامل کانون ضمن معرفی کامل خدمات دفاتر الکترونیک قضایی در تأمین آسایش و رفاه بیشتر مردم بر ارتقای سلامت جامعه نیز اشاره و آن را یک اصل ضروری برای حفظ نشاط همگانی برشمرد و بر ضرورت تشویق مردم به بهره برداری صحیح از خدمات مترو تأکید کرد.

در پایان این نشست، شرکت توسعه مجتمع های ایستگاهی مترو آمادگی خود را جهت انعقاد تفاهم نامه به منظور استقرار پایگاه خدمات الکترونیک قضایی در ایستگاه های مترو اعلام کرد.