شناسه : 766
چهارشنبه 2 مرداد 1398 ساعت 16:59 2019-7-24 16:59:28

 

دکتر شهرام ملازاده از کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی بازدید کرد.

صبح امروز در دیداری دوستانه، محمدرضا دشتی اردکانی (رییس هیأت مدیره) و علی اصغر هدایتی (مدیرعامل) با دکتر شهرام ملازاده مدیر شبکه‌های رادیویی پیام و آوا درباره بررسی امکانات تبلیغی، ترویجی، اطلاع رسانی و آموزشی شبکه‌های رادیویی و انعکاس برنامه ریزی شده بسته‌های محتوایی مربوط به کانون و دفاتر خدمات الکترونیک قضایی گفتگو کردند.

شهرام ملازاده در خصوص تسریع در انجام همکاری های فی­ مابین و نقش رسانه‌ها در آگاهی بخشی و اطلاع رسانی پیوسته به مخاطبان گفت: شبکه‌های رادیویی پیام و آوا به همراه امکانات نرم افزاری  خود این توانایی را دارند که به عنوان بازوی رسانه ای کانون به انجام خدمت در راستای فرهنگ سازی در رابطه با شرح وظایف کانون و دفاتر بپردازند.

در این دیدار، علی اصغر هدایتی علاوه بر ارایه گزارش کار کانون بر ثمرات و نتایج شکل گیری و خدمات متنوع دفاتر خدمات الکترونیک قضایی که بالغ بر 1400 خدمت در حال حاضر می باشد اشاره داشت. وی در ادامه، ضمن بر شمردن مزایای این طرح ملی که در راستای جلب رضایت حداکثری شهروندان عزیز در حوزه قضا شکل گرفته است به تولید محتوا در زمینه ارتقای دانش حقوقی شهروندان، ارتباطات تعاملی و بستر سازی فرهنگی با بهره گیری از امکانات رسانه ملی به ویژه رادیو پیام پرداخت.

در ادامه، محمدرضا دشتی اردکانی بر نقش آگاهی بخشی از طریق رسانه بر مردم و افکار عمومی و نیز آموزش‌های پیوسته از طریق بسته‌های محتوایی تأکید و تصریح کردند.

در پایان این دیدار صمیمی، بر همدلی و همکاری در تولید محتوای کاربردی در خصوص خدمات الکترونیک قضایی تأکید و مقرر شد گام‌های عملی از هفته آینده برداشته شود.