شناسه : 729
چهارشنبه 14 فروردين 1398 ساعت 14:09 2019-4-3 14:09:00
بسمه تعالی
 
مدیران محترم دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در استان های سیل زده
 
با سلام و احترام
حادثه غم انگیز وقوع سیل در برخی از استان های کشور موجب نگرانی و ناراحتی فراوان گردید. علی الخصوص که برخی از خانواده ها به سوگ عزیزانشان نشسته اند. خدای بزرگ را شاکریم که در سایه همت و تلاش مسئولین محترم و مردم عزیز تا حدود زیادی شرایط تحت کنترل درآمده است، هرچند که جبران این همه خسارت زمان زیادی می طلبد. بسی خرسندیم از اینکه در جریان این سیل ویرانگر، آسیبی به هیچ یک از مدیران و کارکنان محترم دفاتر خدمات الکترونیک قًضایی وارد نشد. هر چند که علاوه بر خسارات مالی وارده به برخی از دفاتر، ترمیم تاُلمات روحی ناشی از وقوع این حادثه دردناک، به زمان نیاز دارد.
کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی و به ویژه اعضای محترم هیات مدیره به صورت مستمر حادثه را پی گیر بودند. حسب وظیفه و جهت حصول اطمینان از سلامتی مدیران و کارکنان محترم دفاتر مناطق سیل زده، از طریق مکالمات تلفنی با معاونین محترم فناوری، نمایندگان محترم دفاتر استانی و حتی الامکان برقراری تماس با مدیران محترم دفاتر گرفتار در سیل، پی گیری لازم انجام شد. بی شک، کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی تا رفع مشکلات و جبران خسارات وارده  در خدمت عزیزان می باشد. بر این اساس، تقاضا دارد تا مدیران محترم دفاتر درگیر در این حادثه اسفناک، مسائل و مشکلات خود را از طریق کارشناس محترم امور اداری جناب آقای طاهری در میان گذاشته تا در اسرع وقت نسبت به پی گیری آنها اقدام لازم و شایسته صورت پذیرد.
در خاتمه با استعانت از روح بزرگ خاتم پیامبران محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلّم که امروز سرآغاز بعثت آن والامقام در برپایی انقلاب عظیم فرهنگی با هدف رهایی بشریّت از ستم جاهلیت کهنه و مدرن و حاکمیت اخلاق بر پهنه گیتی می باشد رجای واثق داریم تا خداوند سبحان، آسیب دیدگان و مجروحان این حادثه غم انگیز را شفای عاجل عنایت نموده و درگذشتگان را مشمول رحمت و غفران واسعه خویش قرار داده و به بازماندگان و خانواده داغدار آنان صبر و اجر جزیل عنایت فرماید.
 
ارادتمند - علی اصغر هدایتی
مدیرعامل کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی