شناسه : 702
يكشنبه 15 مهر 1397 ساعت 15:43 2018-10-7 15:43:30
مدیرعامل کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی از حضور 393 نفر از مدیران دفاتر در گردهمایی مشهد خبر داد
مدیرعامل کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی از حضور 393 نفر از مدیران دفاتر در گردهمایی مشهد خبر داد
 
 
به گزارش روابط عمومی کانون، علی اصغر هدایتی مدیرعامل کانون با اشاره به ارسال فرم شماره یک و دو توسط مدیران دفاتر از سراسر کشور افزود: تا روز یکشنبه 15 مهرماه 1393 نفر از مدیران دفاتر برای حضور در سومین گردهمایی مدیران دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اعلام حضور و فرم مشخصات خود را ارسال کرده اند.
 
مدیرعامل کانون با قدردانی از همکاری مدیران دفاتر در ارسال فرم شماره یک و دو تصریح کرد: در این گردهمایی قریب ٨۵ درصد مدیران دفاتر، آمادگی خود را جهت حضور در گردهمایی اعلام کردند.
 
هدایتی با بیان اینکه فرم اطلاعات مدیران از طریق ایمیل و آی دی اَدمین کانال رسمی کانون در تلگرام دریافت شد، اظهار داشت: مدیران دفاتر در این زمینه نهایت مساعدت و تعامل را با کارکنان اموراداری و روابط عمومی کانون مبذول داشتند و مشخصات همکاران ظرف مدت یک هفته جمع آوری شد. 
 
مدیرعامل کانون از برگزاری گردهمایی در سالن ثامن الائمه مشهد خبر داد و گفت: هتل هما ۲ مشهد از ساعت ۱۴ روز سه شنبه مورخ ۲۴ مهرماه تا ساعت ۱۴ روز جمعه؛ ۲٧ مهرماه جهت اقامت مدیران محترم دفاتر رزرو شده است. گردهمایی در روز چهارشنبه و صبح پنجشنبه مورخ ۲۵ و ۲۶ مهرماه در سالن ثامن الائمه مشهد برگزار می شود.
 
علی اصغر هدایتی اظهار امیدواری کرد: مدیران محترم دفاتر با آمادگی کامل، انگیزه بالا و با هدف تبادل نظر جهت برون رفت از مشکلات پیش رو، بهره برداری از تجارب یکدیگر و هم افزایی جهت ارائه خدمات با کیفیت بهتر به ارباب رجوع در این گردهمایی شرکت فعال داشته باشند. 
 
سومین گردهمایی مدیران دفاتر خدمات الکترونیک قضایی ۲۵ و ۲۶ مهرماه سال جاری با حضور حضرت حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمید شهریاری معاون محترم قوه قضاییه و رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات، برخی از مسئولان ارشد اجرایی و قضایی استان خراسان رضوی، معاونین آمار و فناوری اطلاعات دادگستری های سراسر کشور، اعضای هیات مدیره کانون و مدیران ارجمند دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در مشهد مقدس برگزار می شود.
 

آلبوم تصاویر