شناسه : 1108
يكشنبه 27 مهر 1399 ساعت 12:43 2020-10-18 12:43:39
مدیر عامل کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اعلام کرد: طی یک ماه گذشته  تعداد قابل توجهی از مراجعان به دفاتر کانون از خدمات طرح «مواسات» بهره مند شدند.
مدیر عامل کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اعلام کرد: طی یک ماه گذشته تعداد قابل توجهی از مراجعان به دفاتر کانون از خدمات طرح «مواسات» بهره مند شدند.

حسن روحانی نیا با بیان این مطلب افزود: آمار دفاتر نشان می دهد از نیمه مرداد امسال تا پایان شهریور تعداد قابل توجهی از افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی بر اساس توافق صورت گرفته با کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در سراسر کشور از خدمات رایگان قضایی بهره مند شده اند.

وی یادآورشد: خدمات ارایه شده به این عزیزان طی یک ماه گذشته بالغ بر صدها میلیون ریال می باشد.

حسن روحانی نیا خاطرنشان کرد: پیرو تاکید ریاست محترم قوه قضاییه در خصوص پیش بینى ساز و کار حقوقى و قضایى براى ارائه خدمات مناسب به محرومان ، تفاهم نامه اى با کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی  امضا شد.

به گفته وی بر اساس این تفاهم نامه ، محرومان و افراد نیازمند تحت پوشش این دو نهاد در مراجعه به دفاتر کانون هیچ مبلغى را پرداخت نخواهند کرد. ضمن اینکه تاکید قابل توجه کانون به دفاتر ، ارایه خدمات به این عزیزان با حفظ کرامتشان بوده است.

بررسی های صورت گرفته نشان می دهد اجرای این طرح با استقبال مراجعان این دو نهاد روبرو شده و موجبات رضایت مندی آنان را فراهم کرده است.