شناسه : 1089
چهارشنبه 9 مهر 1399 ساعت 08:52 2020-9-30 08:52:21
مدیرعامل کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اعلام کرد: مرکز تماس کانون از امروز بصورت رسمی آغاز به کار کرد.
مدیرعامل کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اعلام کرد: مرکز تماس کانون از امروز بصورت رسمی آغاز به کار کرد.
آقای حسن روحانی نیا با بیان این مطلب افزود: هدف از راه اندازی این مرکز امکان پاسخگویی سریع و دقیق به ذینفعان و بهره مندان خدمات الکترونیک قضایی است.
به گفته وی این گروه اعم از وکلا ، کارشناسان و مشاوران محترم که ممکن است در حوزه خودکاربری سوالات و ابهاماتی را داشته و یا از اشخاص عادی جامعه باشند که ممکن است سوالاتی در حوزه های مختلف مربوط به دفاتر خدمات و یا کلیت خدمات الکترونیک قضایی داشته باشند.
 به گفته وی از این پس تمامی کاربران اعم از اشخاص حقیقی و یا حقوقی می توانند ضمن تماس با شماره تلفن های 88556332 ، 88109132 و 88709372 این مرکز از خدمات کارشناسان در خصوص ارایه خدمات الکترونیک قضایی و نیز پشتیبانی حقوقی و فنی استفاده نمایند.
وی تصریح کرد: در فاز نخست راه اندازی ، مرکز تماس کانون دفاتر خدمات الکترویک قضایی روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح الی 18 و روزهای پنجشنبه نیز از ساعت 8 صبح الی 14 آماده ارایه خدمات مشاوره ای است.
وی تاکید کرد: با تدابیر اتخاذ شده کارشناسان این مرکز همه روزه پس از پایان ساعات اداری  نیز تا ساعت 23 بصورت oncall پاسخگوی مراجعان خواهند بود.
حسن روحانی نیا تصریح کرد: در مرحله دوم و پس از تکمیل زیرساخت های لازم ، زمان ارایه خدمات مرکز تماس کانون به ساعات بیشتر و ایام تعطیل تسری خواهد یافت.
شایان ذکر است کارشناسان این مرکز از میان مجرب ترین کارشناسان که کاملا با بخش خدمات الکترونیک قضایی و خدمات خاص دفاتر قضایی آشنایی داشته و آموزش های تکمیلی را نیز سپری کرده اند ، انتخاب شده اند.

آلبوم تصاویر