شناسه : 1074
سه شنبه 25 شهريور 1399 ساعت 18:38 2020-9-15 18:38:35
مدیرعامل کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اعلام کرد: انتخابات نمایندگان استانی این کانون بزودی در 27 استان کشور برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی کانون، حسن روحانی نیا با بیان این مطلب افزود: در اجرای ماده 4 اساسنامه کانون دفاتر و همچنین طی مراحل رسمی انتخابات ، سامانه ویژه ای در این خصوص برای تمامی مدیران استانی طراحی و ایجاد شد.
روحانی نیا در تشریح فرآیند انتخابات نمایندگان اظهار داشت: طی سال های اخیر در غالب استان های کشور، نمایندگانی بصورت غیر رسمی انتخاب شدند که این عزیزان در این مدت بدون هیچ گونه چشم داشتی برخی امور دفاتر را بر عهده داشتند.
وی تصریح کرد: لکن این نمایندگان بدون برگزاری انتخابات رسمی معرفی شده بودند و بعضاً اشکالاتی نسبت به نحوه ی انتخابات ایشان مطرح بود.
وی گفت: در این خصوص کانون با تدارک سامانه ی انتخابات الکترونیک، ناگزیر از برگزاری انتخابات نظام مند و اصولی در قالب شیوه نامه ی مصوب انتخاب بود.
 مدیر عامل کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اعلام کرد: در این خصوص سال گذشته نماینده ی استان تهران از طریق انتخابات الکترونیک معرفی و در ماه گذشته نیز این انتخابات در 3 استان دیگر برگزار شد.
حسن روحانی نیا در ادامه اظهارداشت: پیش از این نیز در تاریخ 6 شهریور ماه سال جاری پس ازانجام مراحل قانونی نمایندگان مدیران دفاتر استان های هرمزگان ، آذربایجان شرقی و خراسان جنوبی انتخاب شدند.
به گفته وی با تایید هیات مرکزی نظارت بر انتخابات، بهروز رشیدی به عنوان نماینده استان هرمزگان ، علی محمدی به عنوان نماینده استان خراسان جنوبی و حمید نام آوران نیز به عنوان نماینده استان آذربایجان شرقی انتخاب شدند.
وی تصریح کرد: مدیران دفاتر برای حضور در این دوره از انتخابات می توانند با ورود به سامانه voting-kdke.ir اطلاعیه ها و شیوه نامه های مربوطه را مطالعه و بررسی نمایند.
مدیر عامل کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در پایان اظهارداشت: مشارکت تمام مدیران در این دوره از انتخابات موجب گسترش تعاملات و تبادل نظرات به منظور دستیابی به اهداف عالی کانون خواهد شد.